CZ ENG


EVROPSKÝ ŠAMPIÓN

Náš kocour se jmenuje Tic Tac NL *Pendragon´s, a je zbarvení CRX ds 09.
Narodil se 22. 12. 2003 v chovatelské stanici  NL*Pendragon´s v Brně, jejímž majitelem je pan Eric Reijers.

Jako kotě byl velmi mazlivý a tato vlastnost mu zůstala dodnes. Dříve býval velmi zábavný a živý akrobat, nyní je rozvážný a klidný. Ale někdy se nechá vyprovokovat kočičkou nebo koťátkem a škádlí se všichni navzájem. Dle intonace hlasu pozná zákaz. Našlapuje s graciézností sobě vlastní, proplétá se mezi předměty jako úhoř, nic nepoškodí. Jeho povaha je úžasná a jedinečná. Je velmi společenský a vždy se octne ve středu dění. Ve své kočičí smečce je velmi dobrosrdečný a starostlivý.

VÍCE FOTEK

RODOKMEN

VÝSTAVY

Papa: EC FIN *Windseeker Flying Dutchman WW OO + DM,
CRX n 09, import Finsko

Mama: IC Shal-Mar´s Sangria-Of-Pendragon,
CRX fs,  import KanadaSvé první výstavy se zúčastnil 26 06 2004 v Brně, vyhrál BEST IN  SHOW ve své skupině a získal i BIV. Absolvovali jsme sice několik výstav, na kterých získal krásná ocenění, ale poznali jsme na něm, že výstavy nebudou jeho oblíbená místa, kam by se rád vracel a předváděl. Několikrát byl nominován, několikrát vyhrál BEST IN SHOW, naposledy na MVK v Rakousku v ÖVEKU dne 30 10 2005 . Toto umístění v mezinárodní konkurenci koček z mnoha zemí nás velmi potěšilo. V necelých dvou letech tak dosáhl titulu GRAND INTER CHAMPION. V červnu 2006 na MVK ve Valticích získal 2 x CACE.
Nevěstu Dutchii z Holandska jsme mu pořídili v květnu 2005.

...jako roztomilé koťátko

Tmikův táta a Tomikova máma s chovatelem

***************************

Moje rodina


 

XILIAN – MAZEL

Tento nádherný bílý kocourek – sněhuláček u nás pobyl jen krátkou dobu. Zamilovali jsme si ho a nyní na něho všichni často a s láskou vzpomínáme. Žije ve své rodné chovatelské stanici s*Klelofts ve Švédsku.

VÍCE FOTEK

RODOKMEN

Papa: GIC S*Klelofts Udwin Pirat av Ax,
CRX w 63

Mama: SC S*Klelofts Rozenlila av Archimilians,
CRX j 03 33

 

© DD Design