CZ ENG

HERMÍNKA ŽIJE V NOVÉ, VELMI MILÉ RODINCE VE VÍDNI, KDE JIŽ NA NI ČEKALA NOVÁ KAMARÁDKA, KOČIČKA LUNA. SVOJÍ KLIDNOU POVAHOU SI OKAMŽITĚ ZÍSKALA PŘI NÁVŠTĚVĚ U NÁS CELOU RODINU, KTEROU DOSLOVA OKOUZLILA.. NOVÉ MAMCE SABRINĚ I HERMÍNCE A CELÉ RODINĚ POSÍLÁME MOC POZDRAVŮ A VZPOMÍNEK!

MATKA: Dutchie Duchesse van Queenslad
OTEC: EC NL *Pendragon´s Tic Tac
"GRETKA A GORDON " JIŽ NAŠLI NOVÝ MILUJÍCÍ A ÚTULNÝ DOMOV V BRATSLAVĚ. NOVÁ MAMKA SI PŮVODNĚ PŘIJELA PRO GORDONA, ALE PŘI SPATŘENÍ GRETKY NEODOLALA A ODVEZLA SI OBA DVA. BUDOU TAK I NADÁLE ROŠŤAČIT SPOLEČNĚ. POSÍLÁME MOC POZDRAVŮ A VZPOMÍNEK.

MATKA: BREJDY VAN DER GARRET
OTEC: TIC TAC NL*PENDRAGON´S
OBA DVA KLOUČCI - FILIP FAUST I FREDY FIDO JIŽ TRÁVÍ SVŮJ ČAS V NOVÉM DOMOVĚ V LIBERCI. RODINKA SI ODVEZLA OBA DVA KOCOURKY A POSKYTLA JIM MILUJÍCÍ A STAROSTLIVÝ DOMOV. TÍMTO POSÍLÁME MOC POZDRAVŮ A VZPOMÍNEK.

Rodiče:

MATKA: BREJDY VAN DER GARRET
OTEC: LOVE ME TENDER DARREM CASUS


FREDY A FILIP V NOVÉ RODINĚELIZABETKA, KOŤÁTKO Z NAŠEHO ODCHOVU JIŽ ZÍSKALO NOVÝ DOMOV V ČESKÉ REPUBLICE, V KLADNĚ -V RODINĚ, KDE JIŽ MAJÍ 2 PEJSKY. S RODINOU JSME VE STYKU, ELIZABETKU SI MOC CHVÁLÍ PRO JEJÍ BEZVADNOU POVAHU. S PEJSKY SE VELMI DOBŘE SŽILA. MY JSME NA DRUHÉ STRANĚ ŠŤASTNI, ŽE SE JÍ TOLIK VĚNUJÍ A DÁVAJÍ JÍ SPOUSTU LÁSKY.
POSÍLÁME TÍMTO MOC POZDRAVŮ !

MATKA: Dutchie Duchesse van Queenslad
OTEC: EC NL *Pendragon´s Tic Tac


 


TAKTO VYPADÁ ELIZABETKA V SOUČASNÉ DOBĚ V NOVÉ RODINĚDEBBIE ZÍSKALA NOVÝ DOMOV V ČESKÉ LÍPĚ, V RODINĚ, KDE JE ZATÍM JEDINÁČEK. URČITĚ I ZDE BUDE KOŤÁTKO VELMI SPOKOJENO. UŽ DOSTÁVÁM POTĚŠUJÍCÍ ZPRÁVY, JAKÝ JE TO DIBLÍK.
DEMMI ZŮSTALA U NÁS DOMA.

MATKA: Brejdy van der Garret, CZ
OTEC: EC NL* Pendragon's Tic TacDEMMI S NOVOU MÁMOU ZINOUNAŠE ROZTOMILÉ KOŤÁTKO COBI JIŽ ZÍSKALO OD 02. 05. 2008 NOVÝ DOMOV V NAŠÍ REPUBLICE, V DĚČÍNĚ. V RODINĚ BUDE JAKO JEDINÝ KOČIČÍ MAZLÍČEK.ROZLOUČILI JSME SE PĚKNĚ, I KDYŽ LOUČENÍ JE NĚKDY SMUTNÉ. NAŠE KOČIČKY JI ZATÍM NEUSTÁLE HLEDAJÍ. NEJVÍCE CHYBÍ NAŠÍ BREJDY, PROTOŽE SI SPOLU POŘÁD HRÁLY, PROHÁNĚLY SE A LAŠKOVALY. COBI UŽ NEBUDE VRNĚT JAKO TRAKTOR U NÁS V BRNĚ, ALE V NOVÉM RODINĚ V DĚČÍNĚ, KAM POSÍLÁME HODNĚ POZDRAVŮ!
Brejdy van der Garret zůstavá v naši chov. stanici.
Náš první vrh, kde se narodil jeden chlapec Axi Anakin Garret.
Axi už na své první výstave získal:
2x EX 1, 2x NOMINACI, 1 x BIS KOTE 3-6m.

AXI ANÝSEK JE JIŽ ŠŤASTNÝ V NOVÉM DOMOVĚ NA DALEKÉM SEVERU.Axi v novém domově v Kaliningradu, v Rusku

© DD Design