CZ ENG

V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI MÁME CHOVNÉ KOČIČKY
- DAČINKU, BREJDY A DEMMI -

   Naše kočička se jmenuje Dutchie Duchesse van Queenslad, a je zbarvení CRX h 03.

Pochází z chovatelské stanice Queensland v Leewardenu v Nizozemí. Narodila se v lednu 2005. Majitelkou chovatelské stanice je paní Cobi Kolhorn – Hofman.

Dacinka je velmi hravá a mrštná. Skáče z předmětu na předmět jako malá veverka. Tu připomíná i svou barevností, protože je sladěna dohněda. Pokud vejde do místnosti, upozorní na sebe táhlým mňoukáním. Kočička má drobnější postavu než kocour a je to velice elegantní, štíhlá, kočičí slečna.

VÍCE FOTEK

RODOKMEN

Matka: FIN * Windseeker Zeta Tail Dancer
CRX h 09,   import z Finska

Papa: Gonneau Mr. Goodbar
CRX bs,  import z Kanady

První výstavy se zúčastnila v červnu 2005 ve Valticich,  kde získala V. V říjnu na MVK v Brně dne 29 10 2005 získala ocenění V . V prosinci 2005 na výstavě MVK v Prostějově získala CAC a byla nominována do BIS. V červnu 2006 ve Valticích získala V.

Dačinka se sourozenci

Dačinka s maminkou

Chovatelka Dačinky:
COBI KOLHORN - HOFFMAN

Titul: Šampion

   Naše milované kotátko lila-van – BREJDY - narodila se v naší chovatelské stanici, pomalu nám vyrůstá z koťátka a tím se stáva naší další chovnou kočičkou. Nicméne ješte stále je to skotačivé a dovádivé kočičí decko. Na první pohled vás na ní zaujmou její veliké , krásne posazené uši. Její srst je hustá a kudrnatá. Vyrustá nám tak vedle Dačinky další chovná kočička v naší chov. stanici.

VÍCE FOTEK

RODOKMEN

Matka: Dutchie Duchesse van Queensland
CRX h 03,   import  Holandsko
O KTERÉ JE NA NAŠICH STRÁNKÁCH JIŽ NAPSÁNO MNOHO.

Papa: IC. TIDGI ARMANIAC
CRX W 61, import Russia
S PERFEKTNÍMI KANADSKÝMI A AMERICKÝMI LINIEMI . KOCOUR S KRÁSNOU, KUDRNATOU SRSTÍ A NÁDHERNOU STAVBOU TĚLA, UŠI MÁ VYSOKÉ A DOBŘE POSAZENÉ. POCHÁZÍ Z CHOVATELKSÉ STANICE TIDGI Z MOSKVY V RUSKU.

Brejdy jako koťátko:

NAŠE KOČIČKA DEMMI SE ZÚČASTNILA V PROSINCI MVK V OLOMOUCI, KDE ZÍSKALA SVŮJ PRVNÍ CAC. STALA SE NAŠÍ DALŠÍ CHOVNOU KOČIČKOU.

VÍCE FOTEK

RODOKMEN

Matka: Brejdy van der Garret, CZ
CRX c 01

Papa: EC NL* Pendragon's Tic Tac
CRX ds 09

Demmi jako koťátko:

© DD Design