JSI NAVŽDY ZODPOVĚDNÝ ZA TO, COS K SOBĚ PŘIPOUTAL.

JSME CHOVATELSKÁ STANICE ZALOŽENA V R. 2005 JAKO DRUHÁ V NAŠÍ REPUBLICE, ZABÝVAJÍ SE VÝHRADNĚ CHOVEM KOČEK PLEMENE CRX. PRVNÍ BYLA CH. ST. NL*PENDRAGON´S.

    V roce 2004 jsme si pořídili prvního kocourka tohoto plemene s rodokmenem - byl to právě on, který rozhodl o směru, kterým se naše chovatelská stanice vydala. Zamilovali jsem si Cornish rexe pro jejich milou a rozvážnou povahu. Věříme, že nás budou provázet celým dalším životem.

Když jsem si jednou prohlížela časopis „Naše kočky“, zaujal mě především obrázek koček plemene CRX chovné stanice Nl* Pendragon's majitele p. Erika Reijerse.

Čím déle jsem se na ně dívala, cítila jsem, že toto je plemeno, které chci získat. Zvláště mě zaujaly dlouhé, štíhlé nohy, vysoko posazené, veliké uši a krátká, kudrnatá srst. Začalo intenzivní získávání informací o tomto plemeni. Koncem roku 2003 jsem navštívila chovnou stanici, ve které měli týdenní vrh . Při spatření všech pěti koťátek jsem byla doslova nadšena, ale při spatření jednoho červenobílého kluka s bílým obličejem jsem hned věděla, že to je ten pravý. Projevila jsem maximální zájem, často koťátka navštěvovala a získávala jistotu, že ten „můj“ je jedinečný. Došlo k dohodě a kluk získal nový domov u nás. Přichod kocourka byl naprosto bezproblémový a pohodový, rychle se sžil se všemi členy rodiny a získával si nás víc a více.
Po nějaké době pro nás nastal čas hledání nevěsty, kterou jsme mu vybrali v Holandsku v chovatelské stanici Queensland pí Cobi Kolhorn Hofman.

Naším zájmem je, aby z naší stanice odcházela koťátka zdravá, milá a přítulná. Náš chovný pár pochází z linií kvalitních světových chovů. Žije v domácím prostředí, kde jim věnujeme maximální péči, ba i něco navíc. Bude to tak i s koťátky. Budou řádně očkována, odčervena, čipována, zdravá. Kdo od nás získá koťátko, budeme mu nápomocni radami i zkušenostmi. Vždyť jsou to jejich sametové tlapky, které dokážou pohladit nejněžněji a jejich tiché předení Vás dokáže dovést k absolutnímu relaxu.

 

Kontakt:

Felklová Dagmar
Herčíkova 4, 612 00 Brno
Czech Republic

Tel. +420 777 664 180
E-mail: jirfel@tiscali.cz
Web: www.garret-cats.cz

© DD Design